Aylık Araç Kiralama Rehberi

| Gülpar Filo Blog
Aylık Araç Kiralama Rehberi

Kayseri’nin en kaliteli ve güvenilir araç kiralam firması Gülpar Filo ile aylık araç kiralama deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Araç kiralarken uzun dönem araç kiralama avantajlarından yararlanmak istediğinizde çoğu firmanın taahhüt gibi ekstra talepleri sizi zorluyor olabilir. Ancak Gülpar Filo, taahhüt derdi olmaksızın aylık araç kiralayarak tasarruf etmenize olanak sağlıyor. İster 1 ay ister 12 aylık araç kiralama deneyimi için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralamasında her firmanın farklı uygulamaları ve teamülleri olsa da Gülpar olarak sizlere en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz bu noktada sizden ekstra taleplerde bulunmuyor memnuniyetinizi önemsiyoruz. Uzun uzun kiralayarak hem bütçeden hem de vergiden kar etmenizi sağlayacak aylık araç kiralama talebinizi bizlere ilettiğinizde talebinize bağlı olarak özel bir fiyat çalışması gerçekleştirilir. Günlük araç kiralamaya göre daha uygun fiyatlarla sunulan teklifte sizi ay anlamında taahhüt altına alan bir süre belirlenmez.

3 ay, 6 ay veya 12 ay gibi tahhüt talep eden firmaların aksine Gülpar Filo aracınızı sadece 1 aylık olarak kiralamanıza yardımcı olur. Araca olan ihtiyacınız sona erdiğinde aracı bize teslim ederek ihtiyaç duymadığınız bir hizmet için ödeme yapmaktan da kurtulursunuz. Gülpar Filo aylık kiralamada sunduğu özgür ortamı ödeme konusunda da ortaya koyar. Hesaplamaları Euro veya Dolar gibi yabancı para cinsinde değil TL ile yapan firmamız kur dalgalanmaları nedeniyle zarara uğramanıza engel olur.

Aylık Araç Kiralama İçin Provizyon Alınır mı?

Aylık araç kiralamada sizden ekstra alınan tek ücret provizyon ücretidir. Çünkü kiralama aylık bazda gerçekleştiği için trafik cezası veya diğer olağan dışı durumlar için yaklaşık 1000 TL porvizyon lınır. Kredi kartınızdan çekilen bu tutar herhangi bir aksilik olmaması durumunda aylık kiralama sonunda size iade edilir.

Gülpar Filo avantajları ile araç kiralayarak siz de aradığınız kaliteye ulaşabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ve peşin ödeme gibi seçeneklerle bütçenize en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Unutmayın aylık araç kiralama için en mantıklı seçim Gülpar Filo!

Diğer Bloglar