Filo Kiralamada Gülpar Filo Farkı!

| Gülpar Filo Blog
Filo Kiralamada Gülpar Filo Farkı!

Araç kiralama son dönemde hemen herkes tarafından sunulabilecek bir hizmet olarak küçümsense de araç kiralama ve özellikle filo kiralama kapsamlı hizmetlerin sunulmasını anlatan ciddi bir iştir. Araç portföyü ve personel yeterliliğine sahip firmaların yerine getirebileceği bir hizmet olan filo kiralama Gülpar Filo ayrıcalıkları ile sizlerle buluşur.

Kayseri bölgesinin en önemli firmalarından biri olma özelliği taşıyan ve bu özelliği ile insanlara seyahat etme imkanı tanıyan firmamız sizler için ortaya koyduğu hizmetler sayesinde alanında fark yaratmayı başarıyor. Peki, Gülpar markası ile araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaya başladığınızda sizleri neler bekliyor?

Gülpar Filo Ayrıcalıkları

Kayseri araç kiralama konusunda uzmanlaşan firmamızdan operasyonel filo kiralama hizmet almaya başladığınızda aşağıdaki ayrıcalıklar sizleri bekliyor olacak!

  • Operasyonel filo kiralamaya başladığınız ilk andan itibaren kiralama süresi boyunca aracın bakım ve onarım giderleri Gülpar Filo tarafından karşılanır. Bu anlamda size ekstra maliyetler yüklenmez.
  • Operasyone filo kiralama kapsamındaki araçlarınızın bakım ve onarımının 24 saati aşması durumunda firmamız size aracınıza muadil başka bir araç tedarik eder.
  • Aracın önceden belirlenen kilometrelere ulaşması durumunda araç lastikleri tarafımızca değiştirilir.
  • Kiralama süresi içinde araç ile ilgili ortaya çıkacak her türlü kasko ve sigorta gideri Gülpar Filo tarafından ödenir.
  • MTV ve diğer bazı giderler tarafımızca ödenir.

Yukarıda anılan hizmetlerden faydalanmak istemediklerinizi kiralama kapsamından çıkarabilir ve kiralamadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Gülpar Filo ile Farkı Hissedin!

Gülpar Filo; Kayseri’ni en önemli araç kiralama firması olmasının yanı sıra sunduğu seçeneklerle de alanının en iyisi olma niteliğini taşır. Siz de araç kiralama noktasında hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız bir firma ile iş birliği yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gülpar Filo; güler yüzlü, deneyimli ve çözüm odaklı çalışanları ile her türlü ihtiyacınızı gidermeye çalışır. Ortaya çıkabilecek bir problemi anında ortadan kaldırma anlayışı ile hareket eden çalışanlarımız firmamızın hizmet ilkesi sayesinde yüksek müşteri memnuniyetini hedefler.

Operasyonel filo kiralamada işinizi şansa bırakmamak ve en doğru adımları atmak için hemen Gülpar Filo ile iletişime geçin!

Diğer Bloglar