Gülpar Filo Havaalanı Kiralama

| Gülpar Filo Blog
Gülpar Filo Havaalanı Kiralama

Gülpar Filo Kayseri bölgesinin en önemli araç kiralama firmalarından bir tanesidir. Geniş araç portföyü ve profesyonel çalışanları ile en doğru şekilde sizlere hizmet sunmaya çalışan firmamız havaalanı ofisi ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet verir. Kayseri rent a car dendiğinde akla gelen ilk araç kiralama firması olan Gülpar Filo’nun sizlere büyük avantajları olur. Peki, Gülpar Filo’dan araç kiraladığınızda hangi fırsatlar sizlerle olur?

Gülpar Filo Avantajları

Gülpar Filo; kalite, yüksek performans ve uygun fiyat sunan diğer araç kiralama firmalarının aksine pek çok avantajı ayağınıza getirir. Klasik araç kiralama firmalarının sizlere vaat ettiği hizmetlerden farklı olarak Gülpar Filo sayesinde aşağıdaki avantajlara ulaşabilirsiniz.

  • Gülpar Filo havaalanı ofisimiz sayesinde Kayseri’ye gelen her bireyin konforlu bir şekilde seyahat etmesi için günün her saatinde hizmet sağlıyoruz. 7 gün 24 saat ilkesi ile çalışan firmamız ile siz de uçuşunuzun saati ne olursa olsun araç kiralayabilirsiniz.

  • Araç kiralama talebinizi oluşturduğunuzda sıra veya boş araç beklemek durumunda kalmadan ihtiyacınız olan aracı hemen teslim alabilirsiniz.

  • Araç kiraladığınızda aracın hem bürodan hem de adreste teslim edilmesi konusunda farklı taleplerde bulunabilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra size aracı teslim eden personelimiz araç teslim noktasına göre farklı ücret politikaları uygulayabilir.

  • Full depo anlayışı ile yakıt hesaplama konusunda sizlere büyük kolaylık sağlayan Gülpar Filo; araçları full depo teslim eder ve full depo teslim alır.

  • Araç kasko ve sigortalarının yapılması sayesinde araçta oluşabilecek hasarın ortadan kaldırılması adına bütün önlemler alınır. Ayrıca size gelebilecek zarara karşı can varlığınız korunur.

  • Her segmentten araç seçeneği ile bütçenize uygun araçları sizlere ulaştıran firmamız talebinizi doğru karşılama konusunda büyük çaba sarf eder.

Gülpar Filo ile Doğru Hizmet!

Doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile size konforu hissettirmeyi amaçlayan firmamızla kendi aracınızda yaşadığınız hissi yaşayabileceksiniz. Üstelik uygun fiyatlar ve performanslı araçlar ile toplu taşımaya biner gibi az ücret ödeyerek araç kullanma keyfi yaşayabileceksiniz. Gülpar Filo ayrıcalıklarından faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diğer Bloglar