VIP Araç Kiralama

| Gülpar Filo Blog
VIP Araç Kiralama

VIP araç kiralama hizmetleri ile çok özel araçlarla seyahat edebilir ve Gülpar Filo kalitesi ile konforlu seyahatin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Gülpar Filo; yıllardır araç kiralama ve otomotiv sektöründe hizmetler sunarken müşteri memnuniyetinde aldığı yüksek orandaki olumlu geri dönüşlerle Kayseri’de en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Kayseri’ye geldiğinizde veya Kayseri’de ulaşım konusunda problem yaşadığınız anlarda hemen Gülpar Filo ile iletişime geçerek VIP araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. VIP araçları kiralarken dilediğiniz kişi sayısına göre değişen araçları seçebilir ve talep etmeniz durumunda şoförlü araçlarımızı da kiralayabilirsiniz. Peki, araç kiralamada Kayseri’nin en iyisi Gülpar’ı tercih ettiğinizde ne tür avantajlara sahip olabilirsiniz?

VIP Araç Kiralama Avantajları

Güler yüzlü personeli ve en iyi hizmeti almanız için daima çaba sarf eden çalışanları ile sizlere hizmet sunmayı bekleyen Gülpar Filo’dan hizmet aldığınızda şu avantajları elde edebileceğinizi unutmamanız gerekir.

  • Kayseri’de gitmek istediğiniz noktaya en kısa sürede gitmenize yardımcı olan personelimiz VIP araç kiralama hizmetine şoför hizmetini de eklediğinizde size konforlu bir yolculuk sağlar.
  • Araçlarımızın düzenli bir şekilde kontrol ve testlerden geçirilmesi sağlanarak sürüş sırası ve sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmamanız adına önlemler alınır.
  • Araç ile ilgili bir sorun yaşanması durumunda 7 gün 24 saat boyunca iletişim kurabileceğiniz büromuzdan yardım talep edebilirsiniz. Personelimiz sizlere anında yardım göndererek gerekli olması halinde alternatif araç tedariki sağlar.
  • Araç kasko ve sigortası düzenli bir şekilde takip edilir ve olası kazalarda güvence altına almanız sağlanır.
  • Araçlarımızı sizlere full depo ile teslim edilir ve full depo ile teslim alınır. Bu nedenle yakıt hesaplama gibi durumlarla karşılaşmamanız da sağlanır.

Gülpar VIP Araç Kiralama

Araç kiralama ve otomotiv alanlarında yıllardır kaliteli hizmet sağlayan firmamızdan araç kiralayabilirsiniz. Hem şoförlü hem de şoförsüz seçeneklerle sizlere sunulan VIP araç kiralamadan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Özellikle havalimanı büromuzdan 7/24 hizmet alabilir ve günün her anında ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ulaşımın en konforlu ve en hesaplı yöntemi Gülpar Filo ile araç kiralamada kaliteyi hissedin!

Diğer Bloglar