Yaza Gülpar Filo ile Giriş Yapın

| Gülpar Filo Blog
Yaza Gülpar Filo ile Giriş Yapın

Yaz aylarının yavaş yavaş etkisini hissettirmeye başlaması ile birlikte araç kiralama sektöründe de ciddi hareketlilikler olmadan Gülpar Filo ile iş birliğine ne dersiniz?

Bireylerin genellikle yaz aylarında seyahat etmesi ve insan hareketliliğinin ciddi düzeylere ulaşması araç kiralama konusundaki talebi zirve noktalara taşır. Bu anlamda siz de kiralık araç ihtiyacınızı gidermek ve Kayseri seyahatiniz sırasında herhangi bir aksilikle karşılaşmak istemiyorsanız hemen Gülpar Filo avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Gülpar Filo erken rezervasyon ve geniş araç portföyü sayesinde sunduğu araç çeşitliliği ile Kayseri araç kiralama dendiğinde akla ilk gelen firma olur. Peki, yaza girerken aracınız Gülpar’dan kiraladığınızda sizi bekleyen avantajlar nelerdir?

Gülpar Filo Avantajları

Erken Rezervasyon: Gülpar Filo, araç sıkıntısı yaşamayacağınız nadir araç kiralama firmalarından bir tanesidir. Ancak fiyatlar konusunda avantaj yakalamak ve dilediğiniz renk modelde araç kiralamak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Erken rezervasyon kapsamında araç kiralamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Filo Kiralama: Kurumsal işletmenizdeki araç ihtiyacını ekonomik ve konforlu bir şekilde gidermek mi istiyorsunuz? O halde size harika bir teklifimiz var. Gülpar Filo olarak geniş araç seçeneklerimizle dilediğiniz araç sayısını hemen kiralayabilirsiniz. Üstelik filo kiralama seçeneği sayesinde tek araç kiralamaya nazaran daha ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama: Araç kiralarken ehliyetim yok veya araç kullanmak beni çok yoruyor diyenlere şoförlü araç kiralama seçeneği ile yardımcı olmayı hedefliyoruz. Kayseri’de bütün güzergahları bilen uzman şoförlerimiz sayesinde yolculuğunuzun lüks ve konfor içinde geçmesini sağlıyoruz. Üstelik eşyalarınızın bagaja yüklenmesinde de şoförlerimizin desteğini sizlere sunuyoruz.

Gülpar Filo ile Avantajı Yakala

Uygun ödeme seçenekleri ve ödemede taksitlendirme kolaylığı ile satın alacağınız hizmeti farklılaştıran Gülpar Filo; müşteri memnuniyeti konusunda büyük ayrıcalıklar sunar. Kayseri’de araç yelpazesi en geniş kiralık araç firması olmasının yanı sıra en çok tercih edilen firma olma özelliği de taşıyan Gülpar Filo araçların düzenli bakım ve testlerini gerçekleştirerek yolda kalmanıza engel olur. Üstelik yolda meydana gelen aksaklıklara karşı ekiplerimiz size destek sağlar.

Diğer Bloglar